03

شرکت پارسیان مهارسنگ از بدو تاسیس با یک نگرش علمی، استراتژي توسعه محوري را در جهت اهداف اساسی خود تدوین نموده و در این راستا تعهد به کیفیت مطلوب، بهره گیري از فن آوري هاي روز جهانی و جلب اعتماد مشتریان را سرلوحه فعالیتهاي خود قرار داده است. این شرکت همواره سعی داشته است که همگام با پیشرفت علوم و فنون، از ابزارها و نرم افزارهاي نوین و تخصصی براي خدمت رسانی در مهندسی ژئوتکنیک و ژئوسنتتیک در طرحهاي عمرانی، معدنی و نفتی استفاده نموده و با عنایات پروردگار در حوزه هاي فعالیت خود رشد و توسعه مستمر را مد نظر قرار دهد.
تجربه مدیریت مدیران این مجموعه در پروژه های بزرگ و ملی نظیرجاده ، سدسازی ، انواع تونلها ،پلهای بزرگ بتنی و فلزی  و نیز  بهره گیری از کادر متخصص در کلیه رشته ها نظیر عمران – معدن – زمین شناسی – نقشه برداری – مکانیک خاک و پی – مکانیک سنگ  و  همکاری با مهندسین مشاور با تجربه در کنار تیم­های متعدد طراحی و نیز دیگر ملزومات فنی و اجرائی، پارسیان مهارسنگ را به مجموعه ای با توانمندیهای  بالائی در زمینه اجرائی و فنی مهندسی تبدیل نموده است  که همگام با سیستم های نوین و به روز دنیای مهندسی آماده ارائه کلیه خدمات (طراحی ، مشاوره و اجرا) در طرحهائی نظیر سدها، تونلها،  راهها،  سیستم های ذخیره و انتقال آب ، تحکیم بستر، خطوط انتقال و... به کلیه کارفرمایان محترم می باشد.

همراهی، همدلی و اعتماد شما را ارج می نهیم و مفتخریم که خدمتگزار کسانی هستیم که ارمغان آور بالندگی و توسعه در میهن عزیزمان و ایرانی سربلند هستند. لازم میدانم مراتب سپاس خود را به مشتریانی که این شرکت را براي انجام خدمات مورد نیاز خود انتخاب نموده اند تقدیم نمایم.

با احترام و سپاس فراوان

مدیر عامل